Obszar działania

Nasza firma przewozowa zajmuje się transportem międzypaństwowym na terenie Europy Środkowej, Zachodniej i Północnej. Realizujemy przewozy pasażerskie z rejonu północnej Polski. Obszar działania obejmuje duże miasta i mniejsze miejscowości oraz wioski. W organizowaniu konkretnych przejazdów cechuje nas pełna elastyczność – naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta. Kiedy zaistnieje taka potrzeba, pierwotna trasa przejazdu może zostać dostosowana do aktualnych planów i oczekiwań pasażera, o ile tylko pozwolą na to warunki logistyki.

Oferujemy kursy do większości miast Niemiec, Luksemburga i Danii. Wyjazdy odbywają się każdego dnia zarówno z Polski do wymienionych państw, jak i z zagranicy do Polski. Podstawowe punkty zbiórek rozproszone są w województwie pomorskim oraz zachodniopomorskim. W miarę możliwości nasi logistycy opracowują plan trasy tak, aby odebrać Klienta z miejsca zamieszkania bezpośrednio do pracy lub z pracy do domu.

Kopenhaga, Berlin, Luksemburg

Współczesna Europa niemal nie zna ograniczeń w kwestiach podróżowania. Aby odwiedzić inny kraj, często wystarczy trochę czasu i inwencji. Nasza firma chce wspierać Państwa w realizowaniu marzeń o zwiedzaniu, poznawaniu innych kultur czy w przemieszczaniu się do miejsca pracy. Jeśli celem przejazdu ma być jedna z europejskich stolic — Kopenhaga, Berlin, Luksemburg czy jakiekolwiek inne miejsce w wymienionych lokalizacjach, służymy pomocą. Dopasujemy optymalną trasę przejazdu do dowolnego punktu na mapie w zasięgu naszych działań.