Zadzwoń - tel. 601 96 11 11, 601 99 77 66

O firmie LuarkoTrans z Sierakowic

Nasza firma została założona 1999 r. Początkowo prowadziliśmy działalność w sektorze usług finansowych, z czasem oferta ewaluowała i poszerzyliśmy ją o usługi z zakresu motoryzacji. Zajmowaliśmy się również transportem specjalnym pojazdów oraz świadczeniem pomocy drogowej. Obecnie obszarem naszej działalności jest przewóz osób w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Siedziba naszej firmy mieści się w Sierakowicach w woj. pomorskim. We wczesnym etapie działalności realizowaliśmy usługi wyłącznie na lokalnym rynku, aby obecnie oferować Państwu przejazdy do trzech europejskich krajów. Dzięki ponad 20. letniemu doświadczeniu możemy rzetelnie realizować każde, nawet nietypowe zlecenie.

Nasze przedsiębiorstwo to zespół profesjonalistów, którzy rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzą do wykonywanych obowiązków. Priorytetem jest zawsze bezpieczny i sprawny przewóz Klientów. Dostosowujemy się do ich potrzeb, tak aby każda podróż przebiegała w przyjemnej atmosferze i budziła miłe wspomnienia.

LuarkoTrans dba o dobre samopoczucie swoich Klientów. Każda osoba, która decyduje się na skorzystanie z naszej oferty, nie jest kolejnym „adresem” do odhaczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie czuli się wyjątkowo, a pokonywanie długich tras nie było dla nich uciążliwe. Dzięki naszej elastyczności i indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie sprostać nakładanym na nas wymaganiom.

Jeśli szukają Państwo partnera, który ułatwi podróżowanie w celach zarobkowych czy turystycznych, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług transportowych.

Kontakt

tel. 601 96 11 11
tel. 601 99 77 66

83-340 Sierakowice
ul. Kościerska 21

biuro@luarkotrans.pl