Flota naszych pojazdów

Sprawny i bezpieczny przejazd wymaga harmonijnej współpracy co najmniej dwóch czynników – kierowcy i pojazdu. Firma LuarkoTrans współpracuje wyłącznie z najlepszymi kierowcami, dlatego też udostępniliśmy im równie wyjątkowe pojazdy.

Jeździmy nowoczesnymi i niezawodnymi mikrobusami oraz samochodami osobowymi marki Toyota ProAce Verso.

Wraz z rozwojem firmy stale uaktualniamy nasz tabor. Obecnie wszystkie vany wyposażone są w klimatyzację, kilka ładowarek do telefonów, wygodne fotele oraz obszerną przestrzeń bagażową. Dzięki tym udogodnieniom podróż przebiega w komfortowych warunkach, a nasi Klienci mogą bez przeszkód kontaktować się z bliskimi.

Dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podróżujących w naszych mikrobusach obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Ponadto osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie są zabierane na pokład pojazdu.

Samochody stworzone na długie trasy

Samochody osobowe i vany, które pokonują znaczne odległości, muszą spełniać określone wymogi. Modele Toyoty ProAce Verso, z których korzystamy, są wręcz stworzone do dalekich podróży takich jak np. przewozy do Niemiec. Nasi pasażerowie spędzają czas w przestronnych i wygodnych pojazdach, w których jazda jest bezpieczna i ekonomiczna. Indywidualne, przesuwane i składane siedzenia pozwalają w kilka chwil uzyskać dodatkowe miejsce na nogi lub bagaż. W oparciach foteli znajdują się funkcjonalne, składane stoliki. Nie można również zapominać o komforcie kierowcy. Kierujący pojazdem może się zrelaksować dzięki skórzanym, podgrzewanym fotelom z systemem masującym. Wszystko to wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy.